Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0-800-801-333 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Ознайомлення з досвідом одеситів

Ознайомлення з досвідом одеситів

Делегація Кіровоградської міської ради під час робочого візиту в Одесу 19 серпня 2015 року ознайомилася з інноваційною організацією харчування в лікувально-профілактичних та освітніх закладах Одеси, здійснюваної шляхом закупівлі послуги з доставки готового харчування.

Представники міської охорони здоров'я Кіровограда відвідали одеську міську клінічну лікарню №10 і пологовий будинок №2, де ознайомилися з передовим досвідом Одеси з організації харчування.

Система доставки готових страв була впроваджена у вересні 2014 року в трьох одеських пологових будинках, де харчування пацієнток було припинено близько 20 років тому. У пологових будинках № 1, № 2 і № 5 були встановлені й почали працювати вендингові автомати з функцією охолодження та підігріву їжі. Це дозволило забезпечити безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету вагітних і породіль у всіх п'яти пологових будинках міста Одеси.

Ця ініціатива зустріла позитивний відгук у пацієнтів, після чого було прийнято рішення про впровадження системи доставки готових страв і в міських лікарнях, де харчування до цього не надавалося. Наразі система забезпечення пацієнтів готовим харчуванням впроваджена в міських лікарнях № 5, № 8, міських клінічних лікарнях № 10 і № 11.

Делегація з Кіровограда також ознайомилася з будівництвом нової лікарні швидкої допомоги на території МКЛ№10 і вивчила роботу міської програми «Здоров'я», спрямованої на поліпшення якості медичної допомоги в Одесі та забезпечення населення лікарськими препаратами і діагностикою.

 
 

Ознайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситівОзнайомлення з досвідом одеситів